O mnie

„Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić to jest to mechanizm podobny do skrzypiec.
To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat”.
– Brett Weston

5daw.1506 bwWitam wszystkich oglądających moją stronę. Nazywam się Dawid Szczygielski i od kilkunastu lat zajmuję się fotografią. Mam na swoim koncie wiele publikacji w prasie ogólnopolskiej i lokalnej.
Współpracuje z firmami reklamowymi i samorządem lokalnym.
Moje zdjęcia widnieją na wielu folderach reklamowych, prospektach, prezentacjach, kalendarzach, mapach, stronach internetowych oraz książkowych albumach fotograficznych.

Fotografuję dla własnej przyjemności i na Państwa zlecenia. Realizując własne pomysły spełniam Państwa marzenia. Piękne zdjęcia są doskonałym prezentem dla siebie lub kogoś bliskiego.

Inwestycją w siebie, pamiątką przywołującą wspomnienia… Wszystko zależy od Państwa życzeń. Do każdego zadania fotograficznego podchodzę indywidualnie, uwzględniając charakter tematu i oczekiwania fotografowanego. Myślę, że połączenie pasji, warsztatu pracy, zastosowanie profesjonalnego sprzętu fotograficznego pozwala zaproponować Państwu moje usługi. Nie ma zadania którego bym się nie podjął.

Jeżeli jesteś zainteresowany/a kupnem zdjęć, sesją lub współpracą skontaktuj się ze mną.

Uwaga !!!

Wszystkie materiały na tej stronie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.

2 Comments

  1. Fotografie piękne! Proszę przekazać pozdrowienia Mamie. Z poważaniem Regina Okoń/

Dodaj komentarz